KONST / Litografier / Färglitografi 15103059
nr 1510 3059
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
”Utan skydd”. Signerad, daterad 1982. Färglitografi. Numrerad 4/310. Bildmått: 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:26:42
2/12 18:45:43
100 kr
12/12 13:46:17
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell